• header1.jpg

Prezentacja oferty wydawniczej:

Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwa Palatum i Wydawnictwa Impuls

Stoisko Klubu Dyrektorów Montessori
Podczas Konferencji będzie możliwość porozmawiania z koordynatorem Klubu Dyrektorów Montessori oraz zobaczyć zasoby, jakie Klub do tej pory zgromadził.
Klub Dyrektorów Montessori tworzy społeczność, w której wymieniamy się pomocami Montessori, niesiemy sobie wzajemną pomoc, dzielimy się swoimi doświadczeniami z pracy, zainteresowaniami.
Wiedza i doświadczenie członków klubu jest nieocenioną wartością dającą montessoriańskiej społeczności wzorce dobrych praktyk, które ułatwiają nam pracę i są wyznacznikiem najwyższej jakości.
Wspólne działanie, a przede wszystkim wymiana wykorzystywanych w codziennej pracy pomocy Montessori owocuje coraz bogatszą platformą, na której udostępniamy materiały pomocne w naszej codziennej pracy zgodne z założeniami pedagogiki Marii Montessori.

E-dziennik
E-dziennik został napisany specjalnie na potrzeby przedszkoli i szkół montessoriańskich w Polsce.
Na stoisku podczas Konferencji będzie możliwość zobaczyć jak działa.

Pokaz w Planetarium

Wystawa prac studentów kierunku Edukacja przez sztukę WNOW UŁ przygotowa pod kierunkiem dr Tamary Sass

Wystawa prac dzieci przygotowana pod kierunkiem Bogumiły Zdrojewskiej